۱۱۸ میلیارد ریال به حساب شهرداری‌‌ها و دهیاری‌های شهرستان دشتی

اشتراک گذاری این مطلب:

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دهیاری باغان به نقل از فارس غلامرضا مهرجو بعد از ظهر روز گذشته در نشست بررسی مسائل مالیاتی اداره امور مالیاتی شهرستان دشتی اظهار داشت: پرداخت به موقع مالیات در توسعه کشور و شهرستان نقش بی‌بدیل و اساسی دارد که باید در بین مردم به عنوان یک فرهنگ نهادینه شود.

وی با اشاره به این که درآمدهای مالیاتی جایگاه خاص و ویژه ای در توسعه همه جانبه طرح‌های عمرانی دارد، افزود: بخشی از مشارکت‌های مردم در پرداخت مالیات به مردم بر می‌گردد و دولت نیز در سال های اخیر اقدام ارزنده‌ای جهت ارائه خدمات بیشتر و مناسب‌تر انجام داده که یکی از این موارد سهم دریافت شده از عوارض وصولی در نظام مالیاتی بر ارزش افزوده است.

فرماندار شهرستان دشتی تصریح کرد: بدون شک کلیه برنامه‌ها در شهرستان دشتی نیازمند حمایت مردمی و همکاری و همراهی مودیان با اداره امور مالیاتی شهرستان دشتی است که وضعیت موجود رضایتبخش است.

مهرجو یادآور شد: اعتباری بالغ بر ۱۱۸ میلیارد ریال به حساب شهرداری‌‌ها و دهیاری‌های شهرستان دشتی واریز شده که سهم شهرداری خورموج ۵۳ میلیارد ریال، شهرداری کاکی ۱۴ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال، شهرداری بادوله ۵ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال و شهرداری شنبه نیز ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال بوده است.

اولین نفری باشید که نظر می دهد.

دیدگاهی بنویسید

آدرس ایمیل شما محفوظ می ماند


*


لطفا پاسخ سوال امنیتی را در کادر وارد نمایید *